O autorze
Nietutejsza. Emigrantka od roku 1997: wcześniej w Danii, obecnie w Niemczech. Ekonomista z wykształcenia, kreatywna dusza z natury. Matka. Hobby: łamanie stereotypów i mitów kulturowych. W wolnych chwilach pływa.

Zalicytuj na aukcji allegro dla WOŚP i wygraj wywiad na blogu w natemat

Troche niewiarygodne, ale nigdy nie brałam udziału w akcji WOŚP. Dlaczego? Bo miałam do niej dystans, stosunek trochę krytyczny i poza tym mieszkałam poza Polską, miałam inne sprawy, akcje, problemy.... W tym roku doszłam jednak do wniosku, że jest to akcja, której owocem jest tak dużo pozytywów, że należy w niej brać udział. Owoce to nie tylko pieniądze na sprzęt, który uratował życie tak wielu już osób. Ale jest to również akcja, która wyzwala radość, kreatywność, altruizm i poczucie przynależności i solidarności społecznej, jak absolutnie żadna inna w Polsce obecnie.

Mój wkład w WOŚP w tym roku to m.in. aukcja na allegro, w której ... wystawiam możliwość opublikowania wywiadu na moim blogu w natemat.pl z osobą lub firmą, która wylicytuje najwięcej.
Uzbierało się już ponad 400 zł (tak, mimo Wielkiego Finału w niedzielę aukcje wciaż jeszcze trwają!) ale jak wiadomo, w tym przypadku każda złotówka się liczy.

Aukcja kończy się w piątek wieczorem i z mojej strony jestem bardzo ciekawa, co wyjdzie z tej niewiadomej rozmowy z niewiadomym!
Dodam, że w aukcji mogą brać udział osoby prywatne oraz firmy, a ja gwarantuje stylistykę, gramatykę i pytania na najwyższym możliwym (dla mnie) poziomie :)
Zapraszam do licytacji!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...